Altinkaya oto kurtarıcıları TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan herkesin zor halde kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul vilayet sınırları içinde verdiğimiz çekici hizmeti ile bozukluk, kaza ve yolda kalmanıza sebep olan tüm sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde çekerek, arzuladığınız yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale yapan tecrübeli ekibimiz tıpkı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt bu gibi araç yardım konularında da yardımcı olmaktadır. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün araç arızalarında araç yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait tüm oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un tüm ilçelerine en geç 30 dakika içinde ulaşabilmektedir.

cazibeli
Hangi Araçlara çekici Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
kuruluş kadromuz arasında bulunan yol yardım araçlar ile her türlü araç kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. profesyonel personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru biçimde tamir edilmesini sağlıyor, talebinize göre aracınızı götürülmesini dilediğiniz yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üzerinden ve ya web sayfası üstünden fiyat teklifi ilgi edilmesi doğrultusunda, ücretler meselesi için net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, fena sürprizleri uzman kadrosu ile YöK etmenize yardımcı olur.

araç kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek vasıta kurtarma gerekse diğer hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı hallerde yakın Istanbul Oto Kurtarma illere de servislerimiz söz meselesidir. Acil kurtarmalar için güvenle bizi arayabilirsiniz. araç kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunur. Bunlardan bir tanesi de araç yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari araç Oto destek ve Istanbul Oto Çekici yakıt yol yardımı bulunmakta. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım olarak iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup lüzumlu son teknolojik donatıya sahiptirler. vasıta kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekimli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir meslek olabilir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler genellikle istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik cazibeli kamyon malikleri, bir kamyon, bir meslek planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her zaman çekilecek araçlara gereksinim vardır. Bu, oldukça çok işletme sahibi için istikrarlı, kolay şekilde resesyona dayanıklı bir iş ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, çeşitli nedenlerden dolayı çekilmesi gereken bir sıra araç bulunmaktadır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik cazibeli kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, aşırı kısa sürede kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, meslek planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, eğer varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de olanak tanır. bununla birlikte güçlü yanlarınızı belirlemenize de imkan tanır. Bu kendi kendini değerlendirme önemli bir şeydir, sebebi ise kuvvetli ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. yerel ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve birçok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi talep ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *